KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15816204
nr 1581 6204
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 41/100, daterad -52. Bildmått: 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:14:10
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist